Karlovarská 1698/1
163 00 Praha 17 – Řepy

Tel.: 736 701 545
E‑mail: praha.karlovarska@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 10:00 – 18:00
So: zavřeno

Plzeňská 356
266 01 Beroun

Tel.: 604 443 973
E‑mail: beroun@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So, Ne: 8:00 – 18:00

U Hřiště 900/6
415 01 Teplice

Tel.: 739 316 260
E‑mail: teplice@fachman.shop
Otevírací doba
Po – Pá: 7:00 – 18:00
So, Ne: 8:00 – 18:00

U Čápova Dvora 2871
390 02 Tábor

Tel.: 739 120 678
E‑mail: tabor@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So, Ne: 8:00 – 18:00

Milady Horákové 2347
272 01 Kladno

Tel.: 734 243 095
E‑mail: kladno@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So, Ne: 8:00 – 18:00

Bratří Štefanů 499/79
500 03 Hradec Králové

Tel.: 734 243 096
E‑mail: hradec@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

Ústecká 860/26
405 02 Děčín

Tel.: 734 243 103
E‑mail: decin@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

Nákupní centrum Géčko
Sousedská 599
460 01 Liberec

Tel.: 739 871 274
E‑mail: liberec@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Ne: 9:00 – 20:00

Žižkova 3135/155
400 01 Ústí nad Labem

Tel.: 736 429 233
E‑mail: usti@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

Chebská 73/48
360 06 Karlovy Vary

Tel.: 737 536 605
E‑mail: vary@fachman.shop
Otevírací doba
Po–Pá: 7:00 – 18:00
So: 8:00 – 12:00

Zakázková výroba

Na objednané oblečení Vám připravíme logo, potisk nebo nášivku dle Vašeho přání.

Expres do 5 dnů od odsouhlasení objednávky!

Napište nám

Váš nakupní košík je prázdný